X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

آبستن تاریخیم،آبستن حوادثیم،ما همه آبستنیم

آبستن


آبستن


: از تهران تا شیراز ...
 آخرین خبرهااز آرش جهانشاهی

کانون تاریخ ایران :

چندی پیش از همین وبلاگ اعلام کردیم که آرش جهانشاهی هنگام سفر پیاده از تهران به شیراز در نزدیکی های قم غیر قابل دسترس شده است که پی گیری های دوستان حاکی از آن بوده است که وی در مسیر بازداشت شد و ...

آرش جهانشاهی به راهش ادامه می دهد
آرش جهانشاهی پس از دو روز بازداشت !! مسیر خود را به سوی پاسارگاد دنبال می کند. او که در دو روز گذشته به دلیل سد معبر در بازداشت به سر می برد پس از آزادی مسیر خود را با پای پیاده به سوی پاسارگاد ادامه می دهد.
علت بازداشت وی توقف شبانه در کنار بزرگراه (برپا کردن چادر) و روشن کردن آتش بوده که از آن به عنوان سد معبر یاد شده است.
دوست آرش، «امین ضابطی»، هموند پایگاه اطلاع رسانی، در نامه ای که برای پایگاه فرستاده است از سختی هایی که در این دو روز بازداشت بر آرش جهانشاهی گذشته به طور مشروح نوشته است.
«آرش جهانشاهی» شهروندی تهرانی است که برای اعتراض به آبگیری سد سیوند در دشت بلاغی، از روز شنبه با پای پیاده فاصله ی 900 کیلومتری تهران تا پاسارگاد را در حال پیمودن است. وی حرکت خود را از آخرین ایستگاه متروی تهران آغاز کرده و پس از نثار شاخه گلی بر مزار یک شهید گمنام در بهشت زهرا حرکت خود را به سوی پاسارگاد ادامه داده است.
جهانشاهی برآورد کرده است که تا نوروز امسال به پاسارگاد خواهد رسید.
درود بر همه زنان و مردان سترگ ایران زمین از آرش کمانگیر تا آرش جهانشاهی، آنانی که تنها برای میهن با گام های استوار از دماوند تا پاسارگاد جان در کمان نهادند ...

 


آبستن : سینا و پوریا